×
 • Slide
  Kieferorthopäde
  Eren GÜRSES
 • Slide
  Gürses Dental
  Ağız ve Diş Sağlığı
 • Slide
  Gürses Dental
  Diş Tedavileri
Yorum

Kieferorthopädie

IMPLANT

PROTHESE

Ästhetik

ZIRKONIUM

CHANNEL

Pädodontie

WHITENING

EINGEBETTETER ZAHN

PERİODONTOLOJİ

Randevu

Kieferorthopädische Zahnspangen / Therapien

Implant / Therapien

Zahnfleischerkrankungen Parodontologie / Therapien

Bleaching Zahnaufhellung / Therapien

20 Zähne begraben / Therapien

Zirkonium Zahn / Therapien

Endodontie / Therapien

Prothetische Zähne / Therapien

Das Ziel der Prothese ist es, die verlorenen Funktionen des Patienten wiederherzustellen und gleichzeitig die beeinträchtigte Sprache zu korrigieren und das ästhetische Erscheinungsbild zu verbessern. Mit diesen Anwendungen wird die weitestgehend verlorene Mundgesundheit korrigiert und die Menschen, die mit fehlenden oder zerstörten Zähnen in der Gesellschaft leben müssen, werden psychologisch unterstützt. Denn die Funktionen von Menschen mit ästhetischen Problemen wie Sprache und Lachen sind von dieser Störung betroffen. Dies kann neben Funktionsstörungen zu einem Verlust des Selbstvertrauens beim Menschen führen. Es ist eine Tatsache, dass verschiedene Prothesen, die für diese Menschen hergestellt wurden, die Lebensqualität verbessern.

Kinderzahnheilkunde Pädodontie / Therapien

Gesundheitsecke
Kayseri İmplant
...
Lesen Sie mehr
Ortodonti Kayseri
...
Lesen Sie mehr
Kommentare
" Eren hocam selam ve sevgiler. Ben diş teli takılan Emre Uğuz'un babasıyım. Çalışma ve samimi davranışınız için çok teşekkür ederim. Başarı ve sevgiler sunarım. Kurs süresi boyunca eğitimlerden çok memnun kaldım. Fiyat açıısndan da tercih ettim. "
Yunus Uğuz
" Sayın hocam kızımın dişlerinin tedavisinde yardımcı olduğunuz için size en içten dileklerimle teşekkür ediyorum. Önce rabbimin sonra siz saygıdeğer hocaların sayesinde sağlığına kavuştu. İnsanları güldürdüğünüz için sizin de gülen yüzünüz solmasın. Saygılarımla… "
Murat SARICA
" Hani bir atasözü vardır. İş bilenin, kılıç kuşananınmış diye. Daha önceden de yorum yapmıştım. 4 çocuğumun üçünde de aşırı diş çarpıklığı problemi vardı. Görevim gereği bulunduğum illerde bir kaç doktora gittim. Mantıklı bir tedavi yolu belirtmediler. Son görev yerim olan Kayseri'ye atanmama müteakip araştırmaya başladım. İşin ehlidir diye gittiğim profesör çocuğun çenesini kesip metal ile çeneyi uzatacağım dedi. Şaşırdık. Çünkü dış görünüş itibariyle anormallik yoktu. Aşırı bir fiyat çıkarmıştı. Vesile olanlardan Allah razı olsun. Eren GÜRSES hocayla tanışmamıza müteakip muayene sonucu tedaviye yaklaşık bir buçuk yıl öncesi başladı. Şu an son aşamada kısmet olursa sonucu paylaşacağız. Kısacası, ne kesme ne de biçme misali kendi tedavi yöntemiyle tedaviyi bitirmek üzere. Sağolasın varolasın Eren GÜRSES hoca. İşin gücün rast gelsin. "
Halis KUZUCUOĞLU
" Eren Gurses hocam ben arda ust cene 3.sinif islemi bitti su anda tellimi takdini gelecek olan herkese tavsiyem gayet cana yakin %100 halktan cana yakin bir isinde profosyenel biri herkese simdiden iyi gulusler "
Arda Svg
Zahnklinik Gürses Dental
Logo
Copyright 2019 Gürses Dental behält sich das Recht vor, Informationen auf seiner Website zu ändern, zu korrigieren und zu veröffentlichen. Die auf der Website enthaltenen Informationen dienen der Unterstützung. Es ist kein Ersatz für den Arzt, den Patienten für medizinische Zwecke zu untersuchen, zu diagnostizieren und zu diagnostizieren.
Web Tasarım_Medyatör