×
 • Slide
  Orthodontiste
  Eren GÜRSES
 • Slide
  Gürses Dental
  Ağız ve Diş Sağlığı
 • Slide
  Gürses Dental
  Diş Tedavileri
Yorum

Orthodontie

IMPLANT

PROTHÈSES

esthétique

ZIRCONIUM

CHANNEL

Pédodontie

BLANCHIMENT

DENT INTÉGRÉ

PERİODONTOLOJİ

Randevu

Appareils orthodontiques / Thérapies

İmplant / Thérapies

Parodontologie des maladies des gencives / Thérapies

Blanchiment des dents Blanchiment / Thérapies

Enterré 20 dents / Thérapies

Dent de zirconium / Thérapies

Endodontie / Thérapies

Dents prothétiques / Thérapies

L'objectif de la prothèse est de restaurer les fonctions perdues du patient tout en corrigeant les troubles de la parole et en améliorant l'aspect esthétique. Avec ces applications, la santé bucco-dentaire perdue dans une large mesure est corrigée et les personnes qui doivent vivre avec des dents manquantes ou dévastées dans la société reçoivent un soutien psychologique. En effet, ce trouble affecte également les fonctions des personnes souffrant de problèmes esthétiques tels que la parole et le rire. Ceci, en plus des troubles fonctionnels, peut nuire à la confiance en soi chez l'homme. Il est un fait que les différentes prothèses faites à ces personnes améliorent la qualité de la vie.

Dentisterie pédiatrique Pédodontie / Thérapies

Coin santé
Kayseri İmplant
...
Lire plus
Ortodonti Kayseri
...
Lire plus
Commentaires
" Eren hocam selam ve sevgiler. Ben diş teli takılan Emre Uğuz'un babasıyım. Çalışma ve samimi davranışınız için çok teşekkür ederim. Başarı ve sevgiler sunarım. Kurs süresi boyunca eğitimlerden çok memnun kaldım. Fiyat açıısndan da tercih ettim. "
Yunus Uğuz
" Sayın hocam kızımın dişlerinin tedavisinde yardımcı olduğunuz için size en içten dileklerimle teşekkür ediyorum. Önce rabbimin sonra siz saygıdeğer hocaların sayesinde sağlığına kavuştu. İnsanları güldürdüğünüz için sizin de gülen yüzünüz solmasın. Saygılarımla… "
Murat SARICA
" Hani bir atasözü vardır. İş bilenin, kılıç kuşananınmış diye. Daha önceden de yorum yapmıştım. 4 çocuğumun üçünde de aşırı diş çarpıklığı problemi vardı. Görevim gereği bulunduğum illerde bir kaç doktora gittim. Mantıklı bir tedavi yolu belirtmediler. Son görev yerim olan Kayseri'ye atanmama müteakip araştırmaya başladım. İşin ehlidir diye gittiğim profesör çocuğun çenesini kesip metal ile çeneyi uzatacağım dedi. Şaşırdık. Çünkü dış görünüş itibariyle anormallik yoktu. Aşırı bir fiyat çıkarmıştı. Vesile olanlardan Allah razı olsun. Eren GÜRSES hocayla tanışmamıza müteakip muayene sonucu tedaviye yaklaşık bir buçuk yıl öncesi başladı. Şu an son aşamada kısmet olursa sonucu paylaşacağız. Kısacası, ne kesme ne de biçme misali kendi tedavi yöntemiyle tedaviyi bitirmek üzere. Sağolasın varolasın Eren GÜRSES hoca. İşin gücün rast gelsin. "
Halis KUZUCUOĞLU
" Eren Gurses hocam ben arda ust cene 3.sinif islemi bitti su anda tellimi takdini gelecek olan herkese tavsiyem gayet cana yakin %100 halktan cana yakin bir isinde profosyenel biri herkese simdiden iyi gulusler "
Arda Svg
Clinique Dentaire Gürses
Logo
Copyright 2019 Gürses Dental se réserve le droit de modifier, corriger et publier toute information sur son site web. Les informations contenues sur le site sont destinées au support. Examiner, diagnostiquer et diagnostiquer le patient à des fins médicales n’est pas un substitut pour le médecin.
Web Tasarım_Medyatör