×

Hakkımda

Ortodonti Uzmanı Eren Gürses 1987 tarihinde Niğde’de doğmuştur. İlk ve orta öğretimini Niğde’de tamamlayan doktorunuz, Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini üç tane onur belgesi ve dereceyle bitirmiştir. 2011-2013 yılları arasında kendi kliniğinde ve yarı zamanlı olarak başka hastahanelerde diş hekimi olarak görev almıştır.

2013 Eylül Diş Hekimliği’nde Uzmanlık sınavında Türkiye 34. ‘sü olarak Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı’nı kazanan Uzm. Dt. Eren Gürses uzmanlık eğitimini 2017 Kasım ayında tamamlamıştır. Halen Kayseri’de bulunan kendi kliniğinde hasta kabulüne devam etmektedir.

Uzm. Dt. Eren Gürses 2006 yılında başladığı diş hekimliği eğitimini 2011 yılıdın Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni bitirerek tamamlamıştır. 2011 – 2013 yılları arasında hem kendi kliniğinde hemde üç farklı tıp merkezinde yarı zamanlı olarak çalışmıştır. Diş hekimliği yaptığı sürece cerrahi konular üzerinde çalışmış ve kendini bu yönde geliştirmiştir. Meslek hayatı boyunca bir çok bilimsel toplatıya katılan Eren Gürses herzaman ortodontiye ilgi duymuştur.

2013 yılı eylül ayında yapılan Diş Hekimliğinde Uzmanlık sınavında Türkiye 34. olarak İlk tercihi olan Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı’nı kazanan Uzm. Dt. Eren Gürses uzmanlık eğitimini 2017 Kasım ayında tamamlamıştır. Ortognatik cerrahi, üst çene genişletmesi, çekimli tedaviler ve ağız kokusunun giderilmesi konusunda özel çalışmalar yapan Uzm. Dt. Eren Gürses aynı zamanda American Association of Orthodontists, European Orthodontic Society, Türk Ortodonti Derneği ve Türk Dişhekimleri Birliği üyesidir.
  KATILDIĞI BİLİMSEL TOPLANTILAR


Maksimum Dental tarafından düzenlenen “Continuing Education Program, in Endodontics” kursu, Konya, 2010.

ARDS İmplant firması tarafından düzenlenen “Oral İmplantoloji Teorik ve Pratik Kursu” kursu, Konya, 2010.

Sunray tarafından düzenlenen “AMD Lasers, Picasso Diode Laser” kursu, Adana 2010.

Medikodental tarafından düzenlenen, Dr. Dimitris Mayreas’ın verdiği “Damon System” kursu, Ankara, 2014.

Eksen Medikalin düzenlediği, Dr. Richard P. McLaughlin’in verdiği “Diagnosis, Treatment Planning ang Treatment Mechanic” kursu, İstanbul, 2014.

14. Uluslararası Türk Ortodonti Derneği Kongresi’nde, Dr. Murat Tozlu’un verdiği “Minivida ile Klinikte Neleri Nasıl Kolaylaştırırım: Temel Uygulama ve Güncel Yaklaşımlar” kursu, Ankara , 2014.

Erciyes Üniversiteisi Diş Hekimliği Fakültesi tarafından düzenlenen, “Kardiopulmoner Resüsitasyon” kursu, Kayseri, 2014

14. Uluslararası Türk Ortodonti Derneği Kongresi’nde, Dr. Alan Bagden’in verdiği “İnterdisipliner Ortodonti:Daha Çok Seçenek, Daha Çok Gereksinimve Her Zamankinden Daha Önemli” kursu, Ankara , 2014.

14. Uluslararası Türk Ortodonti Derneği Kongresi’nde, Dr. Domingo Martin’in verdiği “The İmportance of Multidiciplinary Treatment” kursu, Ankara , 2014.

1. Uluslararası Dudak Damak Yarıkları Derneği Kongresi’inde, Prof. Dr. Ayie Tuba Altuğ’nun verdiği “Dudak Damak Yarıklarında Cerrahi Öncesi Yeni Doğan Ortopedisi – Nazal ve Alveoler Şekillendirme” kursu, Nevşehir, 2014.

Eksen Medikal’in düzenlediği, Dr. Richard P. McLaughlin’in verdiği “Inter-Arch Treatment Mechanics, Part 1 – Class II Treatment” kursu, İstanbul, 2015

Medikodental tarafından düzenlenen, Dr. Andrey Tikhonov’un verdiği, “Has Successfully completed a comprehensive course on Understanding the Damon System.” Kursu, Ankara, 2015

İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı’nın düzenlediği, Doç. Dr. Alpdoğan Kantarcı’nın verdiği, “Ortodontik Diş Hareketinin Hızlandırılması, Biyolojik Temeller, Yöntemler ve Yenilikler” adlı kurs, İstanbul, 2015

14. Uluslararası Türk Ortodonti Derneği Sempozyumu’nda, Dr. Nazan Küçükkeleş ve Dr. Mehmet Manisalı’nın verdiği “Ortognatik Cerrahi ve Yüz Estetiği” kursu, Eskişehir , 2015.

II. Konya Osseder Sempozyumu, 22 Ekim, Konya, 2010.

20. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi, 29-31 Mayıs, Aydın, 2014.

14. Uluslararası Türk Ortodonti Derneği Kongresi, 25-29 Ekim, Ankara, 2014.

Temporomandibular Eklem Sempozyumu, 20 Kasım, Kırıkkale, 2014

1. Uluslararası Dudak Damak Yarıkları Derneği Kongresi, 28-30 Kasım, Nevşehir, 2014.

11. Türk Ortodonti Derneği Bölgesel Toplantısı, 3-4 Mayıs, Denizli, 2015

15. Uluslararası Türk Ortodonti Derneği Sempozyumu, 2-4 Kasım, Eskişehir, 2015

15. Uluslararası Türk Ordotonti Derneği Sempozyumu
Gürses Dental Diş Polikliniği
Logo
Copyright 2019 Gürses Dental, web sitesinde her türlü bilgiyi değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar. Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.
Web Tasarım_Medyatör