×
 • Slide
  Orthodontist
  Eren GÜRSES
 • Slide
  Gürses Dental
  Ağız ve Diş Sağlığı
 • Slide
  Gürses Dental
  Diş Tedavileri
Yorum

ORTHODONTICS

IMPLANT

PROSTHESIS

AESTHETIC

ZIRCONIUM

CHANNEL

PEDODONTICS

WHITENING

EMBEDDED TOOTH

PERİODONTOLOJİ

Randevu

Orthodontic Braces / Therapies

Implant / Therapies

Gum Diseases Periodontology / Therapies

Bleaching Teeth Whitening / Therapies

Buried 20 Teeth / Therapies

Zirconium Tooth / Therapies

Endodontics / Therapies

Prosthetic Teeth / Therapies

The aim of the prosthesis is to restore the lost functions of the patient while at the same time correcting the impaired speech and improving the aesthetic appearance. With these applications, the oral health lost to a great extent is corrected and the individuals who have to live with missing or devastated teeth in the society are provided with psychological support. This is because the functions of individuals with aesthetic problems in their teeth such as speech and laughter are also affected by this disorder. This, in addition to functional disorders, can cause harm to self-confidence in humans. It is a fact that various prostheses made to these people provide an improvement in the quality of life.

Pediatric Dentistry Pedodontics / Therapies

Health Corner
Kayseri İmplant
...
Read more
Ortodonti Kayseri
...
Read more
Comments
" Eren hocam selam ve sevgiler. Ben diş teli takılan Emre Uğuz'un babasıyım. Çalışma ve samimi davranışınız için çok teşekkür ederim. Başarı ve sevgiler sunarım. Kurs süresi boyunca eğitimlerden çok memnun kaldım. Fiyat açıısndan da tercih ettim. "
Yunus Uğuz
" Sayın hocam kızımın dişlerinin tedavisinde yardımcı olduğunuz için size en içten dileklerimle teşekkür ediyorum. Önce rabbimin sonra siz saygıdeğer hocaların sayesinde sağlığına kavuştu. İnsanları güldürdüğünüz için sizin de gülen yüzünüz solmasın. Saygılarımla… "
Murat SARICA
" Hani bir atasözü vardır. İş bilenin, kılıç kuşananınmış diye. Daha önceden de yorum yapmıştım. 4 çocuğumun üçünde de aşırı diş çarpıklığı problemi vardı. Görevim gereği bulunduğum illerde bir kaç doktora gittim. Mantıklı bir tedavi yolu belirtmediler. Son görev yerim olan Kayseri'ye atanmama müteakip araştırmaya başladım. İşin ehlidir diye gittiğim profesör çocuğun çenesini kesip metal ile çeneyi uzatacağım dedi. Şaşırdık. Çünkü dış görünüş itibariyle anormallik yoktu. Aşırı bir fiyat çıkarmıştı. Vesile olanlardan Allah razı olsun. Eren GÜRSES hocayla tanışmamıza müteakip muayene sonucu tedaviye yaklaşık bir buçuk yıl öncesi başladı. Şu an son aşamada kısmet olursa sonucu paylaşacağız. Kısacası, ne kesme ne de biçme misali kendi tedavi yöntemiyle tedaviyi bitirmek üzere. Sağolasın varolasın Eren GÜRSES hoca. İşin gücün rast gelsin. "
Halis KUZUCUOĞLU
" Eren Gurses hocam ben arda ust cene 3.sinif islemi bitti su anda tellimi takdini gelecek olan herkese tavsiyem gayet cana yakin %100 halktan cana yakin bir isinde profosyenel biri herkese simdiden iyi gulusler "
Arda Svg
Gürses Dental Dental Clinic
Logo
Copyright 2019 Gürses Dental reserves the right to change, correct and publish any information on its website. The information contained on the website is to provide support. It is not a substitute for the physician to examine, diagnose and diagnose the patient for medical purposes.
Web Tasarım_Medyatör